UARU
(097) 804 9433(066) 116 4529
Ціна
384
1 197
Від:
До:
Бренди
  1. Головна
  2. Каталог
  3. Розвиток і навчання
  4. Набори Для Творчості
Набори Для Творчості
    Сортувати:
    На стор.

    Набори для дитячої творчості

    Дошки для малювання, мольберти магнітні і класичні

    Представляємо вашій увазі хороший асортимент товарів, що розвивають дитячу уяву і сприяють творчості малюків. Мольберти, набори для малювання з маркерами, крейдою і багато іншого.

    До новорічного сезону у нас ви можете підібрати чудовий дитячий подарунок, який допоможе розкрити здібності і таланти дитини.

    Розвиток дитячого таланту

    Всі чули фразу «талант або є, або його немає». Ця фраза змушує багатьох вірити в її правдивість: вважають, що якщо таланту немає, то навіщо його тоді розвивати.

    Якщо у батьків немає особливого таланту до чого-небудь, це зовсім не означає, що у дитини його теж немає. Звичайно, може вийти так, що і у дитини не виявляться здібності.

    Але це не означає, що їх неможливо розвинути. При належному старанні можна дати навички будь-якої справи. Якщо у дитини немає таланту, але є бажання, то всього можна навчити.

    Вважається, що якщо дитина талановита, то їй не потрібна ні допомога, ні контроль дорослих. Але такі діти навпаки, потребують уваги та оцінки і ревно реагують на критику, як раз через свої здібності.

    Навіть якщо талант очевидний, його все ж потрібно розвивати. Для цього потрібно позначити саму здатність дитини, допомогти йому визначитися з напрямком розвитку і підтримувати в цій справі.

    Батькам важливо пам'ятати, що сприятливим середовищем для розвитку здібностей стануть творче середовище і підтримка батьків і педагогів.

    Діти не стануть терпіти осуду і докорів, такі прийоми швидше заберуть бажання займатися.

    Є кілька простих способів самостійно допомогти дитині в розвитку навичок. Всі вони ґрунтуються на принципі розвитку фантазії.

    1. Виділяють деякий час вранці для малювання. Батьки просять дитину намалювати свій настрій або як вони бачать ранок або просто те, що їм самим хочеться.

    Дають волю дитячій фантазії. Нехай дитина використовує ті кольори, які вона хоче сама, нехай його малюнок виглядає не шаблонно, а особливо.

    2. Кожен раз, вибираючись з дитиною в нове місце, батьки акцентують його увагу на нових предметах і їх особливості, викликаючи у дитини інтерес і уважність.

    Всі діти трохи фантазери. Нехай дитина порівняє побачену квітку або собаку з тим, що їй здалося схожим і додасть навколишньому світу уявних фарб.

    Добре, якщо батьки після прогулянок або походів в нові місця закріплюють дитячі враження. Вони можуть попросити дитину зліпити з пластиліну то, що вона сьогодні бачила, або описати словами те, що їй сподобалося найбільше в гостях.

    3. Перед сном батьки діляться своїми враженнями про пройдені дні з дитиною і запитують її думку і її особисті враження. Так, дитина вчиться від своїх батьків бачити і запам'ятовувати гарне, що могло обійти її увагу днем.

    Такий прийом навчить дитину по-іншому дивитися на світ і надалі, коли він уже підросте.

    Батькам потрібно підтримувати роботу дитячої фантазії, підживлювати її, викликати інтерес до нового, наповнювати дитину враженнями. Коли жваво працює уява, дитина готова сама виплеснути її у світ у вигляді своєї творчості.

    Тут вже завдання батьків вчасно підкреслити, що особливо добре виходить у їх чада.

    Щоб процес відточування навичок не викликав у дитини бажання зупинитися, батьки спільно з педагогом повинні направляти її. Спільна робота всіх трьох призведе до творчого успіху.