UARU
(097) 804 9433(066) 116 4529
  1. Новини
  2. Цікаві і пізнавальні факти про користь стрибків на батуті

Цікаві і пізнавальні факти про користь стрибків на батуті

  • Цікаві і пізнавальні факти про користь стрибків на батуті
Всі батьки хочуть, щоб їхні діти росли здоровими і активними. Для цього варто застосовувати на практиці найефективніші заняття фізкультурою і спортом...

Всі батьки хочуть, щоб їхні діти росли здоровими і активними.

Для цього варто застосовувати на практиці найефективніші заняття фізкультурою і спортом.

Дослідники NASA, які займаються дослідженнями фізичних навантажень для повернулися з невагомості астронавтів з'ясували, що розминка на батуті є одним з найбільш ефективних і раціональних видів спортивних занять. Виявилося, що 10 хвилин стрибкових вправ на місці приблизно дорівнюють півгодинному бігу по доріжці стадіону.

Батут благотворно впливає на дитячу моторику. Виявилося, що балансування на батуті прекрасно розвиває велику моторику, сприяє розвитку дитячих м'язів, а також зміцненню суглобів юних спортсменів.

Розвиток координації, рівноваги, а також сенсорних навичок дітей також може бути забезпечено вправами на батуті. Справа тут в самій звичайній фізиці. Коли дитина стрибає на батуті, його центр ваги змінюється по відношенню до центру мас самим непередбачуваним чином, і це викликає необхідність реакції самих різних м'язів, а також органів почуттів на зміну положення тіла в просторі. Тому регулярні заняття на батуті обов'язково покращать загальну координацію і відчуття рівноваги. А це, звичайно ж, принесе маленькому спортсмену користь і в будь-який інший фізичної активності - наприклад, плавання, заняття баскетболом або боксом.

Батут прекрасно допомагає впоратися зі стресом і напругою. Звичайні стрибки вгору і вниз виявилися відмінним і веселим способом розслаблення після важкого дня в школі або стомлюючої сидячій роботі в офісі!

Вважається, що стрибки на батуті благотворно впливають на поведінку дітей. Під час ігор на батуті діти активно витрачають енергію, і після цього, природно, стають спокійнішими і, звичайно ж, більш слухняним.

При стрибках, як і при іншій фізичній активності, клітини мозку насичуються киснем (особливо, якщо батут встановлений у дворі), що покращує зібраність і концентрацію уваги дитини.

Внаслідок вже згаданого заспокійливого ефекту і підвищенню концентрації уваги у дітей з'являється прогрес в шкільному навчанні.

Цьому можуть допомогти елементи навчання під час гри з батутами. Вчися граючи - старовинний і ефективний принцип.

Наприклад, можна вести рахунок стрибків вголос, організувати стрибки по різноколірних постатям, гру на увагу.

Такі корисні і веселі уроків з нетерпінням чекатиме практично будь-яка дитина!